Przejdź do treści

Owczarek Australijski - hodowla - Moto Pies

Maluchy sa juz na swiecie❤️❤️❤️

Zainteresowanych rezerwacją prosimy o kontakt tel. bądź mailowy: 601791707/ad.an@wp.pl

4A2DA801-A421-47FE-865A-463A69A02AF6
IMG_1639
zapo-Au

Mama: HERE I AM Moto Pies “Klusia”

447B9592-EB8A-418A-851C-B8566CED1B6B (1)
46F42303-420C-4D13-882E-E9CEF1E898DB (1)

Tata: Solitary Minded De L’Aussie Happy

IMG_9048
IMG_9049

Informacje dla zainteresowanych szczeniętami!

Rodzice są wolni od dysplazji biodrowej i łokciowej. Mają badania w kierunku chorób genetycznych cea, pra i hsf4 i są wolne od tych chorób. Wolne są także od genu mdr1 czyli nadwrażliwości na leki.

Charaktery oba szczenięta mają niezwykle przyjacielskie, chętne do pracy z człowiekiem, zrównoważone, nie szczekliwe. Nauczone groomingu (kąpanie, suszenie, czesanie, obcinanie pazurków, przycinanie futerka na łapkach i przy uszach co niezwykle pomaga w utrzymaniu czystości w domu oraz uniknięciu tworzenia kołtunów za uszami w przyszłości.

Szczenięta mają również przebadane oczy u prof Ireneusza Balickiego i posiadają międzynarodowy certyfikat oczu. Są zaczipowane oraz po dwóch szczepieniach dzięki czemu nie ma konieczności kwarantanny maluchów co jest szczególnie ważne dla ich dalszego rozwoju, socjalizacji i utrzymania treningu czystości, której są u nas nauczone czyli potrzeby fizjologiczne pięknie załatwiają na dworze.

Przed wyjazdem do nowych domów maluchy przyuczamy do klatki i chodzenia na smyczy by jak najbardziej ułatwić zadanie wychowania malucha nowym właścicielom. Pomagamy przy dalszym odchowie maluchów w nowych domach.

Zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego choć zdecydowanie preferujemy kontakt telefoniczny (łatwiej wyjaśnić przyszłym właścicielom charakter malucha, cechy rasy, dopasować do nowej rodziny). Szczenięta są odchowywane w domu, mają nieograniczony dostęp do ogrodu oraz prowadzone wg próśb przyszłych właścicieli. Sprzyja to ich rozwojowi fizycznemu jak i mentalnemu. Do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, z troską, miłością i 24 h opieką.

Mamy szczenięta❤️

IMG-4938
IMG-4697
IMG-4557
IMG-4458
D8E21B1E-9025-4790-8890-B708D00E096F
IMG-4956
IMG-4431
IMG-4430
IMG-4367

Ważne informacje

Szczenięta z naszej hodowli odchowują się razem z nami w domu. Mają stały kontakt z dorosłymi psami co pomaga w ich prawidłowej socjalizacji.

Od najwcześniejszych tygodni życia uczone są czystości dzięki czemu idąc do nowych domów potrafią załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz co jest dużym udogodnieniem dla nowych właścicieli.

W wieku 7 tygodni przechodzą badanie oczu u Dr Ireneusza Balickiego oraz są poddawane testom psychicznym.

Przy wyborze szczeniąt do nowych domów zapoznajemy zainteresowane osoby z mentalnością i wymogami rasy, dobieramy szczenięta indywidualnie na podstawie potrzeb danej rodziny i predyspozycji szczenięcia.

Szczenięta opuszczają hodowlę w wieku 9 tygodniu po odrobaczeniu, dwukrotnym zaszczepieniu, zaopatrzone w książeczkę zdrowia, metrykę FCI oraz umowę.

Tydzień przed wyjazdem są także przyuczane do spania w klatce co pozwala uniknąć nocnych płaczów maluchów w ich nowych domach.

Jesteśmy w stałym kontakcie z nowymi właścicielami naszych szczeniąt i służymy poradą oraz wszelką pomocą w odchowie malucha.

Nowi właściciele otrzymują od nas także poradnik jak postępować z maluchem po przybyciu do nowego domu, gdzie znajdą nowi właściciele tak użyteczne informacje jak to kiedy maluchy i na co należy szczepić, czym i kiedy odrobaczać i odkleszczać, kiedy i jakimi produktami pielęgnować naszego nowego pupila a także porady z zakresu żywienia i wychowania malucha.

Rodzice naszych szczeniąt są zawsze skrupulatnie dobierani pod względem charakteru, wyglądu i zdrowia. Przebadani pod względem chorób najczęściej występujących w rasie, z badaniami bioder i łokci w kierunku dysplazji.
 

Nie pobieramy zaliczek przed urodzeniem szczeniąt tylko po wyborze i rozważnym podjęciu decyzji. Szczenię to żywa istota nie towar i zależy nam na tym, aby trafiły do odpowiednich dla nich rodzin a to wymaga dokładnego przemyślenia swojego wyboru przed podjęciem decyzji. Przed urodzeniem szczeniąt nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie maluchy się urodzą. Jeśli jesteś zainteresowany szczenięciem z naszej hodowli zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Uwaga

Ze względu na ogromne zainteresowanie prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź i kontakt.

Nasze psy są częścią naszej rodziny i dobro ich jest naszym priorytetem dlatego chcemy jak najlepiej dobrać maluchom domy, aby były szczęśliwe i one i ich nowe rodziny.