Przejdź do treści

Owczarek Australijski - hodowla - Moto Pies

Nie mamy wolnych szczeniąt!

Zainteresowanych rezerwacją prosimy o kontakt tel. bądź mailowy

601791707/ad.an@wp.pl

IMG-5322

Ważne informacje

Szczenięta z naszej hodowli odchowują się razem z nami w domu. Mają stały kontakt z dorosłymi psami co pomaga w ich prawidłowej socjalizacji.

Od najwcześniejszych tygodni życia uczone są czystości dzięki czemu idąc do nowych domów potrafią załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz co jest dużym udogodnieniem dla nowych właścicieli.

W wieku 7 tygodni przechodzą badanie oczu u Dr Ireneusza Balickiego oraz są poddawane testom psychicznym.

Przy wyborze szczeniąt do nowych domów zapoznajemy zainteresowane osoby z mentalnością i wymogami rasy, dobieramy szczenięta indywidualnie na podstawie potrzeb danej rodziny i predyspozycji szczenięcia.

Szczenięta opuszczają hodowlę w wieku 9 tygodniu po odrobaczeniu, dwukrotnym zaszczepieniu, zaopatrzone w książeczkę zdrowia, metrykę FCI oraz umowę.

Tydzień przed wyjazdem są także przyuczane do spania w klatce co pozwala uniknąć nocnych płaczów maluchów w ich nowych domach.

Jesteśmy w stałym kontakcie z nowymi właścicielami naszych szczeniąt i służymy poradą oraz wszelką pomocą w odchowie malucha.

Nowi właściciele otrzymują od nas także poradnik jak postępować z maluchem po przybyciu do nowego domu, gdzie znajdą nowi właściciele tak użyteczne informacje jak to kiedy maluchy i na co należy szczepić, czym i kiedy odrobaczać i odkleszczać, kiedy i jakimi produktami pielęgnować naszego nowego pupila a także porady z zakresu żywienia i wychowania malucha.

Rodzice naszych szczeniąt są zawsze skrupulatnie dobierani pod względem charakteru, wyglądu i zdrowia. Przebadani pod względem chorób najczęściej występujących w rasie, z badaniami bioder i łokci w kierunku dysplazji.
 

Nie pobieramy zaliczek przed urodzeniem szczeniąt tylko po wyborze i rozważnym podjęciu decyzji. Szczenię to żywa istota nie towar i zależy nam na tym, aby trafiły do odpowiednich dla nich rodzin a to wymaga dokładnego przemyślenia swojego wyboru przed podjęciem decyzji. Przed urodzeniem szczeniąt nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie maluchy się urodzą. Jeśli jesteś zainteresowany szczenięciem z naszej hodowli zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

IMG-5394
IMG-5283
IMG-5392
IMG-5325
IMG-5327
IMG-5366
IMG-5339
IMG-5356
IMG-5328
IMG-5310
IMG-5322
IMG-5345

Uwaga

Ze względu na ogromne zainteresowanie prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź i kontakt.

Nasze psy są częścią naszej rodziny i dobro ich jest naszym priorytetem dlatego chcemy jak najlepiej dobrać maluchom domy, aby były szczęśliwe i one i ich nowe rodziny.